Lyle U41705NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41705NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
This Door Must Be Kept Closed
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"