Lyle U41701RD14X10 Safety Sign 10x14in Reflective Sheeting
Model:
U41701RD14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
These Doors Close Automatically
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.568"
Width
0.568"