Lyle U41679NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41679NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
English
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"