Lyle U41529NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41529NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Microwave In Use
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.603"
Width
0.603"