Lyle U41524NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41524NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Make Sure That Wheel Chocks Are Removed And Stowed
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
Nominal Sign Size
10" x 14"