Lyle U41524NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41524NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Make Sure That Wheel Chocks Are Removed And Stowed
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.603"
Width
0.603"