Lyle U41523NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41523NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Make Sure All Confined Space Instructions Are Followed
Nominal Sign Size
10" x 14"