Lyle U41523NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41523NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Make Sure All Confined Space Instructions Are Followed
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.603"
Width
0.603"