Lyle U41518NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41518NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Low Overhead Clearance Hard Hat Required
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
0.603"