Lyle U41514NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41514NP10X7
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Low Headroom
Height
0.603"
Width
0.603"