Lyle U41474NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41474NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Keep This Guard Closed When Machine Is In Operation
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
0.603"