Lyle U41444NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41444NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Keep Aisle Clear At All Times
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
0.603"