Lyle U41439NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41439NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
If I Stop Can You? Please Stay Back
ADA Compliant
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
0.603"