Lyle U41422NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41422NP10X7
Sign Legend
High Voltage Do Not Enter
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
0.603"