Lyle U41388NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41388NP10X7
Sign Legend
Hazardous Waste Storage Area. Unauthorized Employees Keep Out.
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
0.603"