Lyle U41384NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41384NP10X7
Sign Legend
Hazardous Waste Storage Area
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.1"
Width
0.1"