Lyle U41378RD10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Rflct Sheeting
Model:
U41378RD10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Hazardous Waste Area Labeled Drums Only
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.3"
Width
0.3"