Lyle U41367RA14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U41367RA14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Hard Hats Required No Smoking Beyond This Point
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"