Lyle U41352RD14X10 Fire Sign 10inx14in Reflective Sheeting
Model:
U41352RD14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Halon Fire Extinguishing System Inside Building
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.568"
Width
0.568"