Lyle U41349NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41349NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Guards Must Be In Place
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"