Lyle U41341RA10X7 Reflective Lift Truck Sign 7x10in Plastc
Model:
U41341RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Go Slow Sound Horn
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Rigid Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.1"
Width
0.1"