Lyle U41318NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41318NP10X7
Sign Legend
Floor Slippery When Wet
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"