Lyle U41315NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41315NP10X7
Sign Legend
Floor Load Limit Not To Exceed ___ Lbs. Per Square Foot
ADA Compliant
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
0.603"