Lyle U41297NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41297NP10X7
Sign Legend
Face Shield Must Be Worn When Operating Machine
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"