Lyle U41286NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41286NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Eye Protection Required Beyond This Point
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"