Lyle U41266NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41266NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Extremely Slippery When Wet
Nominal Sign Size
10" x 14"