Lyle U41265RA10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U41265RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Extremely Cold Liquid Nitrogen Do Not Touch
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.2"
Width
0.2"