Lyle U41254NP14X10 Caution Sign 10 inx14 in Plastic
Model:
U41254NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Electrical Hazard
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.1"
Width
10"