Lyle U41252NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41252NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Ear Protection Required When This Equipment Is Operating
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
10" x 14"