Lyle U41226NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41226NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Ear And Eye Protection Required On Range
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"