Lyle U41209NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41209NP10X7
Sign Legend
Do Not Walk On Conveyors
Sign Mounting Location
Wall
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"