Lyle U41199NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41199NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Do Not Pour Chemicals Down The Drain
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"