Lyle U41189RD14X10 Caution Sign 10in X 14in Rflct Sheeting
Model:
U41189RD14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Do Not Operate This Machine Without Eye Protection
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.568"
Width
0.568"