Lyle U41189NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41189NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Do Not Operate This Machine Without Eye Protection
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.603"
Width
7.5"