Lyle U41185NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41185NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Do Not Open Alarm Will Sound
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"