Lyle U41185NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41185NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Do Not Open Alarm Will Sound
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"