Lyle U41183NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41183NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Do Not Leave Vehicle Unattended While Fueling
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"