Lyle U41158NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41158NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
English
Sign Legend
Conveyors Start Automatically
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.1"
Width
7"