Lyle U41133NP14X10 Caution Sign 10 inx14 in Plastic
Model:
U41133NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Closed Toe Shoes Must Be Worn Beyond This Point
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.1"
Width
10"