Lyle U41114NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41114NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Chemical Storage Area
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"