Lyle U41108RA7X10 Caution Sign 10 in X 7 in Aluminum
Model:
U41108RA7X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 7"