Lyle U41107NP14X10 Caution Sign 10 inx14 in Plastic
Model:
U41107NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Carbon Monoxide May Be Present
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Height
0.1"
Width
10"