Lyle U41096NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41096NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Buddy System Is Required For Entry
Nominal Sign Size
10" x 14"