Lyle U41094NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41094NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Bridge Extremely Slippery When Wet
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.603"
Width
0.603"