Lyle U41088NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41088NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Biohazard No Paper
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
10" x 14"