Lyle U41075RD14X10 Caution Sign 10in X 14in Rflct Sheeting
Model:
U41075RD14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Be Safe Lock It Out
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.568"
Width
0.568"