Lyle U41075NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U41075NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Be Safe Lock It Out
Nominal Sign Size
10" x 14"