Lyle U41075NP10X7 Caution Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U41075NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Be Safe Lock It Out
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"