Lyle U41068NP10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U41068NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Automatic Equipment Will Start Without Warning
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"