Lyle U41055NP14X10 K3082 Caution Sign 10 inx14 in Plastic
Model:
U41055NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Area Under Construction
Nominal Sign Size
10" x 14"
Height
0.1"
Width
10"